Tolerancja.

Witam,
Dziś na religii chwilowo poruszony był temat tolerancji. Czytam wasze komentarze, tu i na fotoblogu, i poprostu od niektórych aż pulsuje brak tolerancji. Naprawdę coraz częściej spotykam ludzi, którzy nie potrafią akceptować poglądów innych, np. Jeśli ktoś wyróżnia się z szeregu, dziewczyn ubranych na różowo i jest ubrany na niebiesko to te dziewczyny obsmarują tą osobę niemiłymi odzywkami, spojrzeniami itd. Każdy jest inny, i każdy ma prawo do swoich poglądów, każdy może inaczej sie ubierać, czego innego słuchać, co innego lubić. A naszym zadaniem jest nie – oczernianie tej osoby, tylko tolerowanie tego, a wszelkie ale zachować dla siebie.
Krótki opis tolerancji..
Postawa społeczna i osobista odznaczająca się poszanowaniem poglądów, zachowań i cech innych ludzi, a także ich samych.
Tolerancja nie oznacza akceptacji czyjegoś zachowania czy poglądów. Wręcz przeciwnie, tolerancja to poszanowanie czyichś zachowań lub poglądów mimo że nam się one nie podobają.
Tolerancja jest postawą, która umożliwia otwartą dyskusję. Bez tej postawy dyskusja zamienia się albo w zwykłą sprzeczkę, albo prowadzi do aktów agresji.
źródło Wikipedia.

W tej części Tokio(harajuku) tolerancja wyglądu, zachowania itd. to podstawa-

Tyle o temacie poruszonym w szkole.

A jeśli chodzi o wasze komentarze, okej każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić ale nie musi być beszczelny i wulgarny w stosunku do osoby która ma inne poglądy.
_____
Marzę o weekendzie. dwa dni szkoły a ja już wysiadam.. Później jeszcze może jakąś notkę napisze. 😉 Bay

Share: