dokonywanie rezerwacji

Hello!
Oczy mnie już bolą od ekranu monitora, ale prócz napisania referatu przy korzystaniu z internetu, musiałam dokonać rezerwacji na wyjazd. Im wcześniej tym lepiej! Właściwie jest to mój pierwszy raz jeżeli chodzi o samodzielne rezerwacje. Dużym ułatwieniem jest to, że w dzisiejszych czasach poprzez internet można załatwić niemal wszystko.

W tej chwili zajmuję się rezerwacją noclegu, oraz transportu. Jestem bardzo podekscytowana, ale też zestresowana i zmęczona. Szukanie wcale nie jest takie proste, jeżeli ma się określony budżet i w dodatku przy rezerwacji nie mogę się w niczym pomylić i muszę wszystko dokładnie przeczytać^^. Z pozoru to wszystko wydawało mi się takie proste, a tu proszę.. okazało się niezwykle trudne, trzeba sprawdzać co chwila czy nikt nie wykupił miejsca, poczytać opinie, oszacować odległości itd.

Ale to nie zmienia faktu, że jestem bardzo szczęśliwa, a przede wszystkim satysfakcjonuje mnie to, że wszystko wzięłam na swoje barki:) Obiecuję, że za kilka dni napiszę o tym jeszcze więcej!♥

Dobranoc Wszystkim! Ja to chyba dziś nie zasnę^^

46 thoughts on “dokonywanie rezerwacji

  1. Napisz jak najszybciej będziesz mogła gdzie jedziesz bo bardzo mnie (i pewnie nie tylko mnie) to ciekawi. 🙂

  2. Mam nadzieje, ze w tym nawale zajęć znajdziesz chwilkę na odpowiedzenie na moje pytania, ponieważ nominowałam Cie do Liebster Blog Award ;)) Pozdrawiam baaaardzo!

  3. @ i pewnie stary trep 😉 Tacy to każdego potrafią wyprowadzić z równowagi 🙂 Zwracam honor w takim razie. Czy dostałaś mojego e-maila?

  4. no tak,też bym była dumna z załatwienia wyjazdu ^^ nie wiedziałam,że to aż tyle pracy ;O Ale odpoczniesz jak już tam będziesz ;]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.