kurier za kurierem

Witajcie!
Na wstępie chciałam przeprosić za moje zaległości na blogu, ale przez to jak wyglądają moje ostatnie dni, nawet nie jestem wstanie wszystkiego ze sobą pogodzić. W tej chwili czuję jak ogarnia mnie panika, bo wiem ile jeszcze mam do zrobienia przed wyjazdem. Aaaa! Oby ze wszystkim zdążyć!

Od wczoraj co chwila odwiedza mnie kurier. Zamówiłam kilka rzeczy. Oczywiście było to wszystko czego potrzebowałam już od jakiegoś czasu i miało mi posłużyć na wyjazd. Jak zawsze zamawiałam na ostatnią chwilę^^ Cieszę się, że kurierzy dostarczyli te rzeczy na czas!

Co jest w powyższych paczkach pokażę wam podczas wyjazdu, a teraz na szybko zrobiłam kilka zdjęć nowej torby, na którą od dawna polowałam:

kupiona na allegro

Muszę kończyć! Możliwe, że później jeszcze coś napiszę, a tymczasem lecę!

78 thoughts on “kurier za kurierem

  1. pokażesz linka do strony z allegro ? Szukałam tez takiej ; ) Udanego wyjazdu ; ) i czekam co jeszcze zamówiłaś ; ) ;p

  2. ładna torba 😉
    co w tym roku kupujesz na święta? szukam jakiś inspiracji, bo całkowicie nie wiem co kupić np. rodzicom w miare przystępnych cenach. może masz jakieś propozycje?

  3. mogła byś mi w czymś pomóc? Bo nie mogę od kilku dni dodawać zdjęć na swojego bloga, czy wiesz może jak temu zaradzić? Z góry dziękuję 🙂

  4. to już jutro ;p zapewne jesteś bardzo podekscytowana ;p zazdroszczę ;p masz wiele planów, wiele miejsc do zwiedzenia we Włoszech ;p

  5. spotkała cie kiedyś jakaś niemiłe słowa typu "ale jesteś niska, mała, drobna itp". Jeśli tak to powiedz jak sobie z tym poradziłaś i czy takie gadanie ciebie czasami obraża, denerwuje?

  6. Chciałam Ci zadać pytanie z trochę innej beczki ;). Wiem, że kupywałaś już na stronie C&A. Moje pytanie brzmi: czy warto tam kupować? Czytałam opinie o tym sklepie i większość niestety były negatywna..
    P.S. Torba śliczna *.*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.