mobileblog-with dad

Dzień Dobry!
Obudziłam się chwile przed 7, bo wszyscy w domu strasznie hałasowali. Zeszłam na dół i jak się okazało mój tata musiał jechać gdzieś coś załatwić. Spytał czy chcę jechać z nim i pojechałam^^ A po drodze zabraliśmy Dawida:)

Jesteśmy w Warszawie. Ouuu dawno tu nie byłam! Ale to tylko pare spraw i wracamy. Ale mogę zdradzić, że wybieram się do stolicy za jakiś czas na trochę dłużej niż kilka godzin:)

Napiszę później, miłego dnia:)!

82 thoughts on “mobileblog-with dad

 1. nigdy nie byłam w Warszawie, a szkoda.. ale prawdopodobnie w maju jedziemy na klasową wycieczkę właśnie do stolicy♥

 2. dużo ludzi narzeka na Warszawę, ja bardzo lubię to miasto 🙂 Może dlatego, ze nie mieszkam tam na co dzień, i nie muszę się zmagać ze wszystkimi problemami tamtejszych ludzi 🙂
  noemisoul.blogspot.com

 3. Hejka obserwuje twój blog już pół roku i jestem pod wrażeniem wszystkiego co na nim tworzysz,sama tez jestem troszkę artystką jak i ty, więc chętnie tu zaglądam po nowe,inspirujące pomysły. Nigdy wcześniej nie komentowałam twojego bloga,ale dziś coś mnie tknęło bo sama mieszkam w wa-wie i zapraszam do nas;p a skoro juz piszesz o wizycie u nas;p jakie wrażenia po wypadzie?

 4. Hejka, poznałam twojego bloga pół roku temu i od tamtego czasu codziennie go śledzę. Lubie cie czytać bo jesteś bardzo pozytywną osobą, z resztą jestem też artystką troszkę jak ty i lubię tu zaglądać po inspirujące pomysły;p Japonia to tak że moja pasja;p Nigdy wcześniej nie komentowałam twojego bloga ale dzisiaj coś mnie tknęło jak pisałaś o wawie. To moje ulubione miasto no i sama w nim dorastałam.Zapraszam do stolicy na dłużej;p

 5. Ehh, no i teraz sobie nie wybaczę, że jednak z przyjaciółką nie pojechałam dzisiaj do W-wy :(. A ma tak bliskoo ;(.

  1. ja to w sumie cały dzień spędziłam w aucie. nie miałam nawet kiedy wyjść i coś zobaczyć :C prócz stacji benzynowej 😀

 6. Ja wczoraj wróciłam z Warszawy (dokładnie z meczu Polska- San Marino), zdziwiłam się brakiem śniegu, bo na południu mamy pół metra;D

 7. Aniu, mogłabyś zrobić w wolnym czasie szeroko zagłębiony post na temat postcrossingu? Nie mogę się w tym połapać. Mogłabyś dodać instrukcję jak założyć konto, wpisywać kody z przysłanych kartek itp.? : )
  – Ola

  1. Kraków jest cudowny, jeżdżę tam jak mam jakieś dni wolne od nauki np. w długi weekend majowy możliwe, że się wybiorę. Strasznie chciałabym tam mieszkać, miasto ma klimat! Mimo wszelkich opinii negatywnych czy pozytywnych, że Kraków jest miastem nudnym i nic w nim nie ma ciekawego to uwielbiam go i cieszę się, że mam okazję tam jeździć:) Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.