nocka

Hej!
Cały dzień się ‘obijałam’ w domu, a do 16 chodziłam nieogarnięta. W rezultacie jak wyszłam, tak dopiero wróciłam. Nogi wchodzą mi w tyłek;o. Poszłabym spać, ale czeka na mnie anime! 
Zdjęcie hdr z wczoraj;
zaczyna mi się podobać ta technika^^
Dobranoc! 

56 thoughts on “nocka

 1. Mi też się już prawie oczy same zamykają, a nogi bolą mnie strasznie.. ale mam zamiar jeszcze tu posiedzieć 😉

 2. Niebo niesamowite 🙂 Zapiera dech.
  Zapraszam do mnie, u mnie tez zdjęcia nieba, co prawda nie tak urzekające i fantastyczne jak Twoje, ale jakiś tam swój urok mają 🙂
  Rzucisz okiem ? xD

 3. uzależniłaś się od anime, a potem po nocach nie śpisz ;p i jak ty chcesz się do 16 potem ogarnąć coo? xDD

  Pozdrawiam 🙂 śliczne foto 🙂

 4. charlie, moim zdaniem to dobrze, że Ania oznacza zdjęcia linkiem swojego bloga, bo wtedy nikt nie ma możliwości wrzucić zdjęcia Ani i podpisać, że to jego dzieło. ; )

 5. Ty, Ania, jaki masz model Volkswagena? A druga część : Coś mi się wydaje, że "pozujesz" do niektórych zdjęć w stylu tych słodkich japonek. Oglądasz CSI Kryminalne Zagadki Miami / Las Vegas lub Agenci NCIS ?

 6. Hej! Zdjęcie wyszło ci superowe! Ja nie wiem jak ty to robisz żę chmury zawsze jakby ustawiają się ci do zdjęcia. Ja mam za oknem jednąwielkąbiałą plame na całe nibo i nic pozatym!!

  PS: dzięki twoim zdjęcią zainteresowało mnie fotografowanie! Jakieś rady dla początkujących??

  twoja imienniczka ;p

 7. Też tak mam, dzisiaj już 14 a ja jeszcze sobie w piżamie siedzę.. 🙂 po prostu, ta pogoda jest dobijająca, nie mam najmniejszej ochoty wychodzić z domu 🙂 a zdjęcie bardzo ładne. Obserwuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.