sleep

Hello.
Nie wiem kto układał mojej klasie plan lekcji, ale jest kompletnie bez sensu. Dzisiaj mieliśmy dwa języki polskie pod rząd, a zaraz po nich, dwie matematyki. Idzie oszaleć. A to dopiero pierwszy czwartek roku szkolnego! Na polskim zapisałam prawie 7 kartek.. Teraz czeka mnie nauka, bo Pani jutro pyta.

Dodatkowo dochodzi jesienna pogoda, do której się przyzwyczaiłam po burzowym lipcu. Jednak przez nią chciałoby się ciągle spać.. No i takim sposobem usnęłam po szkole. Niedługo 17, już się ściemnia, a ja nic konkretnego nie zrobiłam. Zaraz chlupnę sobie w twarz zimną wodą i jadę z tym koksem! Upragniony weekend zacznie się jutro po 16.. 🙂

Do tego ponurego postu dodaję wakacyjną fotkę z Jastrzębiej ; 
Dzisiaj wieczorem będę pracować nad albumem, o którym ostatnio wspominałam click.
Później tu wpadnę;) 

66 thoughts on “sleep

 1. spoko.;]

  chciałabym jak najszybciej dorwać taką zwykłą tradycyjną bandamkę. gdzie mogłabym ją kupić? najlepiej jak najtańszą.

 2. Uwielbiam Twojego bloga. 😀
  Codziennie na niego wchodzę. 🙂
  Jestem fanką Twoich zdjęć i w ogóle. 🙂
  Zapraszam na mojego bloga. :))
  klaaudyna.blogspot.com
  Pozdrawiam . :>

 3. Wiesz co, nie chce mi się wierzyć, że pieniądze z tych twoich sprzedaży trafiają na cele dobroczynne. Widziałam jak na pisałaś na ania-word tyle chamskich rzeczy. Ludzie, którzy dają datki na cele dobroczynne są uczynni i mili. A ty proszę cię, wyżywać się na 12 – latce? Żałosne. NO CHYBA, ŻE WSZYSTKO Z TYCH "CELI" TRAFIA DO TWOJEJ KIESZENI. Żal mi cie, kto to widział? Na 12 – latce?!?!?!

 4. hah! a widziałaś co ona mi napisała? ;> No chyba nie skoro śmiesz mnie oceniać na podstawie jej sprzecznych osądów. 😉 Ciekawa jestem od kiedy wchodzicie tu na bloga, że tyle o mnie wiecie.

 5. Mój plan pod względem lekcji jest nienajgorszy, ale też nie wspaniały. Najgorsze jest to, że w środę i piątek nosi się najcięższe książki i idzie ramiona urwać. Choć i tak nie noszę 3..
  Ojejkuu, jakie głupie obrażanie, co wy ludzie macie? Zazdrościcie i tworzycie kłótnie?

 6. Dzieci nie powinny mieć dostępu do internetu bez nadzoru dorosłych, bo połowa tego co czytają to bzdury, a drugiej nie rozumieją…

 7. Wiktoria: A co chciałaś napisać anonimem? Bo nie chciałaś powiedzieć prosto w twarz tego co powiedziałaś?

 8. a dlaczego pytasz się o opcje anonimów WIKTORIA ? chciałaś Ani nawrzucać z anonima ? ;> boisz sie podpisać he ??

 9. usunęła komentarz który zdążyłam opublikować na fejsie dlaczego to zrobiłam? Bo to chore co ludzie sobie wkręcają.

 10. ja jestem teraz w klasie maturalnej i dwa polskie pod rząd, po czym dwie matmy i języki obce też razy dwa to normalka -.- maaaaaskara !

 11. nie przejmuj się tymi wszystkimi komentarzami głupimi ;/ oprocz tych kilku ''antyfanow'' ,masz jeszcze wielu prawdziwych fanow, którzy z przyjemnością czytają Twojego bloga 😉 pozdrawiam ;):)

 12. U mnie wczoraj było tak samo 🙂 Na 8 lekcji : 2 matematyki, 2 polskie, historia, wos, wf i PP.
  Codziennie lekcje do 15.20 + fakultety po lekcjach, ciekawe kiedy mamy sie uczyc

 13. Tak zimno na dworze,a ta fota tak rozgrzewa:D ja idac do liceum w klasie nie znalam nikogo;] teraz ide na studia i rowniez nikogo nie znam,co wiecej- nie znam za dobrze miasta;p ale bedzie dobrze:) pozdrawiam i zapraszam do mnie;]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.