winter comes back

Przed chwilą musiałam na chwilę wyjść z mojego domu i moim oczom ukazał się śnieg, który wcale nie topnieje:) Uhuhu, mam nadzieję, że podczas mojego feriowego wyjazdu jeszcze będzie leżał. Tak jak wcześniej mówiłam, jakoś ferie zawsze kojarzę ze śnieżnobiałym puchem.

A teraz pokażę świeżo założone ubranko na mój telefon^^ Czyli białą, gumową obudowę. Przy okazji wyjęłam z szafki rękawiczki!

Pokazywałam już tą obudowę wraz z innymi jakie kupiłam kiedyś w New Yorkerze tutaj.

Teraz planuję wymianę telefonu, więc będę musiała je schować w kąt. Ale zanim to nastąpi mam zamiar jeszcze trochę ponosić tą białą:)

92 thoughts on “winter comes back

  1. bardzo się ciesze że będziesz w Katowicach !! 🙂
    oohh, a ja właśnie marzę o Iphone… 🙂 może kiedyś uzbieram tą straszną sumę .. 🙁

    1. stąd, że nie kupuję nowego to raz. a dwa mojego taty znajomi mu oddają zepsute za śmieszne pieniądze (niektóre nokie są droższe^^) i on je naprawia:) mój stary 3G był za jakieś 200zł może trochę więcej. ale na pewno nie za tyle ile chodzą nowe.

  2. A nie będziesz chciała sprzedać starego telefonu, o ile kupisz nowy?:p Jak coś, to jestem zainteresowana:D Agnieszka.

  3. Śliczna obudowa, choć śnieg za oknem mnie przeraża, bo jutro czeka mnie podróż pkp, a wiadomo nie od dziś że pociągi lubią się opóźniać 😀

  4. Jaki to jest iphone ? Zastanawiałam się nad kupnem, ale słyszałam opinie że nie można nic pobrać bo za wszystko się płaci … Mogłabyś mi w kilku zdaniach opisać ten telefon jak ty uważasz ? ; D
    Byłabym bardzo wdzięczna 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.