wspomnienia z 2014 roku

Witam!
Postanowiłam stworzyć post w którym umieściłam najważniejsze dla mnie momenty jakie miały miejsce w ubiegłym roku. Być może dla niektórych w moim życiu nie dzieje się zbyt wiele, ale w tej chwili mi to wystarcza, bo wiem, jak bardzo może mnie jeszcze zaskoczyć. Choć w 2014 roku było kilka przykrych zdarzeń, to i tak cieszę się z tego co się działo i będę to bardzo mile wspominać!♥

Niezapomniane Momenty

W styczniu odbyła się moja szkolna tudniówka. Byłam na niej wraz z moim chłopakiem, w sukience którą sama zaprojektowałam. Wybiłam się za wszystkie czasy! Pod koniec kwietnia ukończyłam technikum o wymarzonym profilu (turystyka), krótko po tym postanowiłam przerwać naukę na rok. W czerwcu miałam okazję wprowadzić moją własną mini kolekcję odzieżową do sklepu internetowego Ardi. Ostatnie dni lipca spędziłam na organizowaniu jednego z marzeń mojej mamy, urządziłam taras w ramach pezentu urodzinowego. Radość mojej mamy była ogromna, a moja jeszcze większa! W październiku, razem z moim chłopakiem postanowliśmy się przeprowadzić do Warszawy, długo nad tym myśleliśmy i w końcu postanowiliśmy spróbować swoich sił w samodzielnym życiu. Pod koniec listopada dostałam pierwszą oficjalną pracę w firmie mediowo-marketingowej, którą naprawdę polubiłam!

Miłe chwile 

Spotkania ze znajomymi, czas spędzony z rodziną, spacery, przejażdżki samochodowe czy rowerowe. Po prostu mile spędzone chwile, które jak nigdy wcześniej miały dla mnie jeszcze większe znaczenie 🙂
Blogowe niespodzianki 
Mam również cenne wspomnienia związane z blogiem. Kilka razy spotkałam moje czytelniczki, z którymi udało mi się przez chwilę porozmawiać! W rodzinnym Tomaszowie, Piotrkowie i w Warszawie. A w Krakowie poznałam najmilszą i prawdopodobnie jedną z najstarszych czytelniczek bloga. Dzięki Wam blogowanie sprawia mi wielką radość! Mój blog przyniósł mi też nowe znajomości, nie tylko z czytelnikami, ale i innymi blogerkami. Jedną z największych niespodzianek w tym roku był sierpniowy wywiad ze mną, który ukazał się w ”Nowinach Nyskich”!To było niesamowite doświadczenie.
Podróże małe i duże 

Jak wiecie uwielbiam podróże i odkrywanie nowych miejsc! I na koniec właśnie o tym. Zacznę od tych małych wypadów, czyli zwiedzanie i poznawanie naszego kraju. We wrześniu wraz z moim chłopakiem odwiedziliśmy Kraków. To przepiękne miasto! W listopadzie mi znajomi zabrali mnie do Królewskich Łazienek w Warszawie. Za to w sierpniu wyskoczyłam na pokaz jednostki wojskowej w Nowym Glinniku. Pierwszy raz siedziałam w helikopterze!

| Kraków |

W 2014r. podobnie jak co roku udało mi się odwiedzić dwa kraje, w których nigdy wcześniej nie miałam okazji być. W czerwcu wybraliśmy się na wczasy na grecką wyspę Zakynthos skąd mogliście zobaczyć sporą foto i videorelację. Ta wyspa to niemal raj, jeszcze ta przejrzysta woda! Ahh.. Moja kolejna podróż odbyła się w listopadzie. Wygrałam konkurs, który umożliwił mi weekend’owy pobyt we Francji, a dokładniej w Paryżu. Niewiele zobaczyłam, więc może jeszcze odwiedzę to miasto!

Oczywiście to tylko straszcznie poprzedniego roku, bo jak tak patrzę, to nawet nie byłabym wstanie umieścić wszystkich wspomnień w jednym poście. Prowadzenie bloga przez cały rok upraszcza sprawę, zawsze można zajrzeć w archiwum, a teraz.. trzeba iść do przodu i tworzyć nowe wspomnienia! 
A jak Wy wspominacie 2014r.? Czy wydarzyło się w nim coś szczególnego? 🙂
Share: