jeans leggings

Hej!
Wczoraj udało mi się na chwilę wyskoczyć na małe zakupy. Miałam jasno określony cel i udało mi się go zrealizować – kupić spodnie! Od pewnego czasu niemal codziennie chodzę w tregginsach, legginsach, a prościej mówiąc w spodniach. Jeszcze z rok temu stwierdziłabym, że to do mnie trochę niepodobne, ale teraz naprawdę polubiłam chodzienie w spodniach.

Kilka lat temu kupiłam pierwsze idealne spodnie w takim typowym jeansowym odcieniu. Jeans był wygodny, miękki, kolorem pasował do wszystkiego co miałam w szafie, a w dodatku te spodnie były z podwyższonym stanem, odrobinę takie vintage. Na blogu pojawiały się dosłownie w niektórych moich stylizacjach. Ale nosiłam je dość często. Po nadmiernym używaniu nieco się zniszczyły i teraz nadają się tylko na spacer do lasu na grzyby! Obawiałam się, że drugich takich nie znajdę. Ale zajrzałam ponownie w miejsce gdzie je kupiłam, czyli do H&M na dział dziecięcy. I myślę, że znalazłam takie same!

Uwielbiam je! A ich kolor będzie idealny do wszelkich jesiennych stylizacji i nie tylko! Na pewno będą się często pojawiać w stylizacjach na blogu. Tym bardziej teraz, kiedy mam taką manię noszenia spodni 🙂

Te jeansowe leggingsy kosztowały 59zł. I tak jak wspomniałam kupiłam je w H&M 🙂

Share: