kreatywne pomysły na prezenty

Hej, hej!
Czas w grudniu zdecydowanie za szybko mi ucieka. Mamy już połowę miesiąca, a ja jeszcze nie kupiłam niektórych prezentów! Muszę się z tym uporać w nadchodzących dniach, bo tak na dobrą sprawę to ostatni dzwonek, żeby coś zamówić online lub znaleźć stacjonarnie.

Kilka dni temu stworzyłam listę prezentów, które chcę podarować bliskim. Znalazły się na niej świąteczne gadżety, ale i praktyczne rzeczy do użytku codziennego, nie brakło też tych ciekawszych opcji. W tym ostatnim przypadku warto wiedzieć czym interesują się bliskie nam osoby. Czy lubią podróże, fotografię, ogrodnictwo czy może są wśród nich dusze artystyczne, mole książkowe czy też koneserzy whisky? Kiedy odpowiemy sobie na te pytania to możemy zacząć poszukiwania… ale nie idźmy na łatwiznę i wybierzmy coś kreatywnego! Jestem pewna, że taki prezent ucieszy jeszcze bardziej niż kolejny świąteczny kubek (choć tych nigdy za wiele) 🙂

Podczas przeglądania ofert na różnych stronach pomyślałam, że warto zebrać jakieś ciekawsze pomysły i umieścić je na blogu, bo być może ktoś z Was nadal szuka fajnego prezentu pod choinkę. A swoją drogą poza świętami Bożego Narodzenia mamy też inne okazje, więc taki post może pomóc w poszukiwaniach. Zostawiam tu 10 pomysłów na kreatywne prezenty!

1. Mapa Zdrapka 2. Las W Słoiku 3. Kubek Termiczny 4. Zestaw Do Scrapbookingu 5. Czekolada Jack Daniel’s  6. Przenośny Ekspres Do Kawy 7. Fasolki Wszystkich Smaków 8. Zestaw Zero Waste 9. Zestaw Do Zrobienia Kremów 10. Nieoficjalny Przewodnik Po Grze O Tron

Na koniec zdradzę, że niektóre z powyższych opcji miałam okazję komuś wręczyć lub sama otrzymać i naprawdę mogę polecić Wam takie prezentowe rozwiązania!

A Wy jakie prezenty w tym roku kupiliście bliskim? 🙂

Share: