nauka! ;x

Dzisiejszy dzień był fatalny.. znów się źle czuje.. Wróciłam ze szkoły taka padnięta, że nawet nie miałam siły zjeść.. Potem otworzyłam ksiązke od historii i się przeraziłam ilością materiału na jutrzejszy sprawdzian.. Jeszcze dziś czeka mnie matma-z której jestem naprawde kiepska, oraz reportaż na polski.. Nie wiem do której mi z tym zejdzie. Postaram się sprężyć, żeby skonstruować jeszcze później jakąś notke;)
Jutro zamierzam obejrzeć jakieś filmy:) więc może coś wam polece:)
aa bym zapomniała – Polecam Avatar dla tych co nie oglądali! Genialny film, ukazany w nim świat jest cudowny! Trochę długi jak dla mnie, ale nie usnęłam w połowie więc nudny nie jest:)

zdjęcie z dzisiaj (mojej ulubionej fryzurki xd), tak na szybkiego:)

No to ja wracam do nauki 😉
Pozdrawiam!:)

18 thoughts on “nauka! ;x

 1. WYGLĄDASZ JAK DODA!! CO O NIEJ MYŚLISZ? MACIE IDEANTYCZNE USTA I KSZTAŁT TWARZY NAPISz NOTKĘ O GWIAZDACH KTÓRE LUBISZ

  2010-02-01 21:06

 2. super blog 🙂
  co do filmów to z takich młodzieżowych polecam ci juno jeśli nie oglądałaś, kac vegas, Lizzie McGuire Movie, a z czegoś podchodzącego pod dramat- trzynastka <3 jeśli nie oglądałaś tego to na prawdę polecam : )
  trzymaj się : *

  2010-02-01 21:17

 3. nikt mnie nie potargał :] a jak Ci sie nie podobaja moje wlosy to zachowaj to dla siebie;)

  2010-02-01 21:38

 4. Ludzie, Wam to się we łbach pojeebało ; ]. Nie macie swojego życia, tylko musicie wpieerdalać w jej xd ? To co ona tutaj pisze to jej sprawa, tym się interesuje. I chyba nie widzieliście jak wygląda Doda. Ciekawa jestem jak Wy wyglądacie. Ludzie, po prostu mi Was żal ;].

  2010-02-01 21:47

 5. Ankyl , nie spodziewałam się , że Twój blog będzie taki fajny i interesujący . :)) Chodź z Fbl nie powinnaś rezygnować , bo wstawiasz tam niesamowite zdjęcia. Jeśli nie wiesz kim jestem, powiem tylko 300km i powinnaś wiedzieć . ;DD Pozdrawiam ! ; )

  2010-02-03 23:21

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.