stylizacja floral

Pora na wpis ze zdjęciami stylizacji! Dawno takiego nie było, ale żeby nie przerywać serii postów z podróży, stylizacja którą pokażę sfotografowana była we Włoszech. W pięknym zakamarku jaki znajdował się kilka kroków od naszego apartamentu, na tym samym terenie. Mijaliśmy go codziennie chodząc na basen. Totalnie mnie oczarował! Gdybym mieszkała w ciepłych krajach to zdecydowanie tak wyglądałoby wejście do mojego wymarzonego domu! Ahh..

sukienkafloral5ab
Ale przejdźmy do stylizacji! Skoro sceneria obfita w kwiaty to i na mojej sukience musiały się znaleźć. Lekka sukienka w drobne kwiatki, z koronką u dołu pochodzi z secondhadu. Do niej wybrałam brązowe dodatki. Połączenie w jakim kiedyś najczęściej się tutaj prezentowałam 🙂

sukienkafloralll

sukienkafloral6p

floral6cc

sukienkafloral1abc

sukienkafloral1

sukienkaflorall

sukienkafloral4b
sukienkafloral4bc

sukienkafloral4

sukienkaflorall1

sukienkafloral5abc
Sukienka, torebka, pasek- Secondhand, buty-czasnabuty.pl, okulary-C&A

Jak Wam się podoba ta letnia stylizacja?
Może inaczej.. jak Wam się podoba sceneria? 😉

11 thoughts on “stylizacja floral

  1. Sceneria prześliczna! A Twoja stylizacja równie ładna, tak troszke w starym dobrym stylu, piękna i przykiwająca wzrok sukienka, i jak zawsze świetnie dopasowane dodatki. No i te buty… ❤ Ale do nich trzeba mieć nogę. Tak jak bardzo mi się podobają, tak do mnie by nie pasowały.

    1. Dziękuję kochana za miłe słowa❤ Co do butów, to niestety, ale te okazały się dla mnie złym wyborem. Kompletnie nie nadawały się na dłuższe dystanse. Mam za szczupłą stopę do nich i po prostu mi latała cała noga i aż obtarłam. Espadryle są fajne, ale chyba nie trafię na idealne dla mnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.