kolorowe piórka

Hej.
Mam tak zawaloną głowę tą szkołą, że o niczym innym nie potrafię myśleć. Jestem już naprawdę zmęczona i nie mogę się doczekać jutrzejszego popołudnia. Mam nadzieję, że przyniesie ulgę!

Jakiś czas temu kupiłam piórkowe breloczki. Co prawda są to typowe breloki do telefonu, ale ja, jeden z nich przypięłam sobie do torby. I szczerze mówiąc bardziej je widzę właśnie przy torbach.

Kupiłam różne wersje:

Wcześniej, moda na piórka jakoś do mnie nie przemawiała. Należę do tych osób, które dopiero po pewnym czasie zwracają uwagę na stare trendy^^.

Chciałabym już wznowić moją małą sklepikową działalność i wystawiać takie dodatki! Całe szczęście teraz będę mieć na to sporo czasu, więc jak najszybciej się tym zajmę. 

69 thoughts on “kolorowe piórka

 1. ja też tak mam, że mi się coś nie podoba, a potem już zaczyna 😀
  piękne piórka *-*
  czekam na następny post, zapraszam do mnie !

  jak coś to ja Desuu~

 2. Ja tak samo… Ciągle muzyka, ciuchy, rzeczy itd. Zawsze potem niż inni.

  I zapraszam na mojego bloga :

  ja-malga.blogspot.com

 3. Ja też tak mam, że nie od razu interesuję się tym, co aktualnie jest w modzie xD taki opóźniony zapłon. A te breloczki bardzo mi się podobają, faktycznie chyba lepiej przy torbie 😉

 4. Ja też zawsze dopiero po jakimś czasie kupuję coś, co jest jeszcze modne, ale mają to już dawno wszystkie osoby, które znam:):P

 5. A słyszałaś o doczepianiu piór we włosy? Wygląda to naprawdę… ciekawie.

  Zapraszam do mnie, dziś tanie loty na wakacje 😉

 6. Oj Ania nie narzekaj tak na tą szkołę! Mimo tylu kartkówek, sprawdzianów i odpowiedzi i tak nie masz tak źle. Kilka lat temu też tak narzekałam ale teraz mogę stwierdzić, że miałam luzy 🙂 Teraz kończę I rok studiów i to jest masakra. Nikogo nie obchodzi, że masz 5 kolokwiów w jednym dniu i nikt się Tobą nie interesuje czy zaliczysz czy nie. Nawet matura przy sesji to mały pikuś 😛 Więc ciesz się szkołą średnią póki możesz, a narzekanie zostaw na późniejszy czas 😉 I tak za kilka lat będziesz wspominała i będziesz chciała wrócić do tego okresu w swoim życiu 😉 Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za dobre oceny ;)Pauula

  1. Wszystko pięknie, ale sama przyznasz, że za czasów szkoły średniej Ty też narzekałaś.

  2. Chodziło o to, że przyznała, że narzekała..
   Niech teraz pozwoli narzekać innym, skoro wie, że to nie jest takie proste, poza tym każdy ma inny program, ktoś ma ciężej, ktoś ma lżej. Teraz Paula jest na studiach i to, co miała w szkole średniej może się teraz wydać łatwe, ale nie dla kogoś kto jest w średniej, wiem co mówię.

 7. Ja mam tylko czasem tak, że dopiero po chwili podoba mi się to co kiedyś zostało wprowadzone do trendów 😉 Strasznie spodobały mi się kolory piórek jak one same.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.