Mój rower

Hej Hej.
Dziś mój dzień nie wyglądał zbyt wesoło, ale postanowiłam, że tutaj zajrzę i napiszę o filmie na którym wczoraj byłam z moją klasą;)

Byliśmy na nowym, polskim filmie Mój rower. Nie wiedziałam czego się spodziewać, ale byłam całkiem pozytywnie zaskoczona, bo film okazał się ciekawy i pokazał niektóre z częstych zachowań, które możemy spotkać w życiu codziennym, w rodzinnych relacjach. Jest to dla mnie coś nowego w polskim kinie, bo chyba nigdy wcześniej nie oglądałam polskiego filmu o podobnej tematyce.



W filmie ukazana jest historia pewnej rodziny. A właściwie relacje jej męskiej części. Mężczyźni nie rozumieją kobiet, siebie nawzajem, a nawet samych siebie. Przez pewne wydarzenie w życiu jednego z nich (najstarszego) spotykają się ze sobą w swoim rodzinnym mieście-Łodzi. I to wtedy zaczynają się do siebie zbliżać, a nawet wyjaśniać sobie spory sprzed lat. Ukazany jest tutaj tzw. konflikt pokoleń. Nie zabrakło też zabawnych, oraz smutnych momentów w tym krótkim okresie czasu jaki spędzili ze sobą ci trzej mężczyźni. Na koniec ich relacje się prostują.
zwiastun:
Oglądaliście już ten film, a może dopiero się na niego wybieracie? 🙂

50 thoughts on “Mój rower

 1. bardzo chciałam na to iść, ale jednak wybieram się na niebo w gębie 🙂
  mam wrażenie że ostatnio Polskie filmy są coraz lepsze ;oo

 2. Mój brat na nim niedawno był i powiedział , że nie spodziewał się czegoś takiego po tak dziwnym tytule .

  Mam pytanie , jak robisz to , że filmik wstawiony z youtuba jest taki ' duży ' ? Bo jak ja go wstawiam to jest o połowę mniejszy 🙂

 3. miałam na to iść ale zabrakło biletów 🙁

  mam pytanie, gdy chce wstawić swoje zdjęcie w post wyskakuje mi coś takiego:Nie masz już miejsca. Wykorzystujesz 100% miejsca na zdjęcia – 1 GB. Zdjęcia są przechowywane na Twoim koncie usługi Picasa Web Albums i zajmują miejsce w Twojej darmowej przestrzeni dyskowej na zdjęcia o wielkości 1 GB – nie wiesz o co może chodzić? :/

  1. dziękuję bardzo! a jak będę wstawiała mniejsze zdjęcia i po pewnym czasie i ilosci zdjęć zrobi się to samo?

 4. Aniu, tak nie w temacie, ale możemy liczyć na jakieś Twoje zdjęcie jak się uśmiechasz? 😀 to może głupio zabrzmi, ale jestem ciekawa jak teraz wyglądasz bez aparatu 😉

 5. Podobno dobry komedio – dramat. Moja ciocia na tym była, powiedziała, że szału nie ma. Chętnie zobaczę ten film, jeśli nie w kinie, to w internecie ^^!

 6. Ja polecam tą produkcję…jest GENIALNA!
  http://www.youtube.com/user/kubson1992/videos?query=the+walking+dead
  mimo, że to gra, to jednak radzę ci to glądanąć, emocje są niesamowite!
  na mnie to wywołało ogromne wrażenie…ale jeśli chcesz aby oglądnąć to jak najlepiej, to radzę ci nie czytać komentarzy, tam ludzie czasem piszą co będzie.Aby ci się naprawdę spodobało, proponuję oglądnąć co najmniej 2 epizody.
  Jeśli będziesz miała, chociaż chwilkę polecam, naprawdę super!
  tutaj masz recenzję, bez zdradzania faktów:
  http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=8654

 7. a jak już zobaczysz to co napisałam ci powyżej, mogłabyś napisać mi tutaj jak wrażenia?Jestem bardzo ciekawa…będę wchodziła codziennie:).
  Kinga.

 8. A i proponuję jeszcze oglądnąć "Hobbita" już jest, ale tylko po angielsku, polska premiera 28 grudnia.:)
  Kinga.

 9. zauważyłam, że za każdym razem kiedy używasz spójnika "oraz" stawiasz przed nim przecinek. Nie rób tego, bo to błąd

 10. dlaczego nie akceptujesz wszystkich komentarzy? zadałam pytanie kilka dni temu ale coś go tu nie widzę:(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.