zaczarowane miejsce

Poświęciłam dłuższą chwilkę na wygrzebanie i przerobienie kilku fotek, których nie zdążyłam opublikować podczas mojego wyjazdu nad Bałtyk. Wybrałam zdjęcia z Gdańskiego Zoo w Oliwie.

Prócz cudownych i zabawnych zwierzaków zachwycił mnie pięknie zagospodarowany obszar i zieleń. Znajduje się tam, także dość ciekawy budynek i miniatura (prawdopodobnie tego budynku^^). Niestety nie wiem co znajduje się wewnątrz tej chałupki.
To zoo można równie dobrze nazwać gigantycznym parkiem. Podczas tego długiego zwiedzania i spacerowania, można usiąść na ławce, gdzieś w cieniu i po prostu odpocząć.

To miejsce jest jak zaczarowane… ♥

67 thoughts on “zaczarowane miejsce

 1. Przepraszam jeśli to zbyt dyskretne pytanie, ale: używasz staników push up czy zwykłych?
  Pytam, ponieważ zauważyłam, że biust masz – no nie oszukujmy się- za duży do swojej sylwetki.

 2. Co zrobiłaś, że na pierwszym zdjęciu niebo nie jest białe prześwietlone tylko normalne? Mi zawsze wychodzi inaczej ; (

 3. kocham nasze Oliwskie zoo!
  mieszkam ok 40-50 km od Gdańska. jestem tam dosć często u kuzynki,cioci. a to zoo jest jedne z najlepszych w jakich byłam! w Gdańsku jest wiele ciekawych rzeczy do ziwedzenia nie licząc oczywiscie Starego Miasta bo tam jest tego od groma. :)))) w każdym bądź razie mam nadzieję,że wypad u nas- nad Bałtykiem był udany. 😀 zapraszam Cię do Malborka ( niedaleko Gdańska ) tutaj też jest pięknie. 🙂 (mieszkam ok. 10-15 km od Malborka więc jestem tam baaaardzo często :DDD )

  Pozdrawiam. xpp

  1. no to skoro na S, a to jest tryb preselekcji czasu to jak mogłaś zmniejszyć światło ? jaki czas ustawiłaś ?

  2. no czas otwarcia migawki to ilość wpuszczanego światła do obiektywu. skoro wiesz jak ten tryb się nazywa, to i to powinnaś wiedzieć:)
   nie pamiętam, co któreś zdjęcie zmieniam ustawienia.

 4. Rzeczywiście zaczaaarowane miejsce 😀
  Robisz piękne zdjęcia 😀 Chciałabym sie zapytać jakiego aparatu używasz ? 🙂

 5. piękne zdjęcia, podobne budynki często umieszczam u mnie na blogu, np. ostatnio był nawiedzony dom w Mielnie. W Polsce są takie miejsca ^ ^ Wystarczy dobrze poszukać. Aniu, świetne zdjęcia robisz 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.