zdjęcia z planu!

W końcu mogę opublikować zdjęcia, które przez jakiś czas były objęte tajemnicą^^. 
Pojawiło się mnóstwo pytań jak to się stało, że znalazłam się na planie teledysku grupy Tabasko. Otóż historia jest krótka: Znajomemu mojego kumpla bardzo podobały się zdjęcia, które robię. Nawet nie wiem gdzie je widział, w każdym razie on zajmuje się tworzeniem klipów i po prostu zaprosił mnie na ten plan! 
Kręcenie niektórych scen odbyło się w klubie Elektrownia w Manufakturze: 

Kiedy wychodziłam z kumplem do sklepu, na schodach minęliśmy się z Ostrym. W pierwszych sekundach nie skojarzyłam, że to on. Dopiero po chwili odwróciłam się z wytrzeszczonymi oczami^^. Jak wróciliśmy wszyscy się ze sobą witali, więc i ja miałam okazję poznać się z Adamem:)

Szczerze mówiąc słuchanie tego samego kawałka kilkanaście razy przyprawia o ból głowy, ale możliwość robienia zdjęć na planie sprawiała, że byłam bardzo podekscytowana! 

Hmm.. A jak to wygląda od kuchni? Grupa fotografów, kamerzystów i sporo sprzętu^^ 
To tylko kilka wybranych fotek z klipu ”Zachłanność’‘!
Cieszę się, że mogłam w tym uczestniczyć, mimo, że po tych kilku godzinach byłam ledwo żywa. Atmosfera była naprawdę fajna, tym bardziej, że nagle pojawiła się tam masa ludzi i wszystko wyglądało jak jedna wielka impreza-z resztą podobnie wygląda na teledysku (na który się załapałam, haha). To było świetne doświadczenie jeżeli chodzi o moją zabawę z fotografią! 
Wszystkie zdjęcia z tego posta są mojego autorstwa, nie wyrażam zgody na ich kopiowanie. 

95 thoughts on “zdjęcia z planu!

 1. o jaa świetna sprawa! to na pewno bardzo miłe, jak komuś kto zawodowo zajmuje się fotografią podobają się Twoje zdjęcia;) super!:)

 2. Obejrzałam cały teledysk i faktycznie, pisałaś że będzie widać tylko twoje nogi a tutaj proszę, taka niespodzianka. Widać Cię całą i to dość długo :))

 3. świetne zdjęcia! dobrze, że nie wyraziłaś zgody na ich kopiowanie:) powinnaś to ogólnie napisać na blogu jako tekst i wstawić po prawej albo lewej stronie.Może by się opamiętali z tym kopiowaniem:)

  1. ale jest piosenka O.S.T.R – TABASKO jak i TABASKO- ZACHŁANNOŚĆ i myślałam że to do tej 1 -.-'

 4. Trchę inne pytanie : il płacisz w restauracji za sushi ?
  Masz chłopaka ? Bo w poście z września 2011 roku było , że masz ?
  Pozdrawiam 😉

 5. ja widzę Anię w 0:36 po lewej stronie,potem 0:40, 0:43, 0;45 nawet siedzi z nogą na nogę ;p potem 0;58, 1:06 to widać dokladnie, 1:12, reszty nie chce mi się pisać, wszystko widać fajnie po lewej stronie za ostrym ;D

  1. złamałby prawa autorskie i mógłby wylądować w sądzie, bo są to zdjęcia z planu, do których mam prawo i i wytwórnia 🙂

 6. Twoje wszystkie zdjęcia zawsze mają taki fajny klimat… Widać, że wiesz coś o fotografii ;D ! Rozwijaj się w tej dziedzinie, bo na prawdę warto !
  Pozdrawiam 😉 !

  1. Doczytaj dokładnie:
   ''A poniżej numer Tabasko z płyty "Tabasko" '' z resztą byłam na planie i WIEM, że to GRUPA .. nie wmawiaj mi, że oni się tak nie nazywają xd

 7. hej! dobrze ci! jak mogłaś dośwadczyć czegoś takiego aniu….. napisałaś , że załapałaś się na ten klip….. powiesz w której sekundzie(to tak tam leci , że …..)
  chociaż tez chciałabym tam być to nie preferuje takich wulgarnych piosenek (ale to moja opinia…) napiszesz która sekunda aniu??

 8. Nie ma co zazdrościć tylko wziąć się za siebie i dążyć do czegoś w życiu, bo jak widać na przykładzie ankyl – opłaca się i można przeżyć wspaniałą przygodę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.