w domowym zaciszu

Witam!
Co u Was? Ten tydzień bardzo szybko mi mija, żyję w nieco szybszym tempie i aż mi głupio, że tak późno dodaję posty! Miałam wyeliminować ten nawyk, ale jeszcze w tej chwili nie jestem w stanie. Nie chodzi o to, że obowiązki mnie przytłaczają, wręcz przeciwnie już wszystko sprawnie mi idzie, szczególnie w tych codziennych domowych zajęciach. Jednak gdy mam wolną chwilę to staram się nie włączać laptopa, żeby dać odpocząć moim oczom zwłaszcza, kiedy jestem po pracy.

Czasem gdy chcę, aby mój wzrok się ”zrelaksował” to przeglądam przeróżne zdjęcia, inaczej mówiąc szukam inspiracji. Najczęściej do domu, choć wcale tego nie widać, bo nasze mieszkanie nadal nie jest w pełni urządzone. Po prostu uwielbiam to robić, szukać ciekawych zdjęć z pięknym czy ciekawym wystrojem mieszkania. Od razu rodzi się tyle pomysłów, które chciałabym przenieść do mojego domu! Ale na wszystko przyjdzie czas. Zaklimatyzowaliśmy się w naszym mieszkanku i bardzo je lubimy, nawet jeśli brakuje niektórych mebli, a na gwoździach w ścianach jeszcze nie ma żadnych ramek ze zdjęciami. Być może już o tym wspominałam, ale uwielbiam wracać do tego mieszkania, zwłaszcza po pracy. A tak w przerwie od obowiązków poprzeglądać zdjęcia i poszukać inspiracji, które nacieszą wzrok i zmotywują mój umysł do kreatywnego myślenia!

Zresztą nieważne jak urządzone jest nasze mieszkanie, ważne abyśmy czuli się w nim dobrze, a już najważniejsze jest to z kim je dzielimy, bo właśnie wtedy powiedzenie ”home sweet home” nabiera prawdziwego sensu. W końcu dom to przede wszystkim bliscy, a nie tylko ściany i meble 🙂

Powyższa, drewniana zawieszka pochodzi ze sklepu Home&You, a kosztowała ok. 5zł 🙂

Share: