brązowa torebka Fiorelli

W tym wpisie chciałam Wam dokładniej pokazać i opisać torebkę, którą mogliście ostatnio zobaczyć w mojej stylizacji z męską koszulą. Torebkę znalazłam w secondhandzie. Od razu wiedziałam, że ją kupię. Kolor, fason, akurat taki jakiego szukałam! Zapłaciłam za nią około 12zł. Grosze, prawda?

DSC_9477d

DSC_9483y

Przedni napis jest trochę zdarty, to fakt, ale reszta jest jak najbardziej w porządku, a drobne przetarcia na pasku nie są mi straszne, bo wiem, że ciężko jest trafić na idealną torebkę w lumpeksie. Naprawdę odkąd odwiedzam te sklepy to sporadycznie trafiam na torebki ładne, modne czy niezniszczone. Akurat ta mi się udała i jest to jeden z moich najnowszych torebkowych-lumpeksowych zakupów. Zdecydowanie ta brązowa torebka Fiorelli będzie teraz jedną z moich ulubionych 🙂

DSC_9493e

DSC_9494e

DSC_9487ee

Firmowy napis na torebce dodatkowo zainspirował mnie do znalezienia tej marki w sieci. Szybko trafiłam na stronę gdzie znajdują się te torebki. Są to torebki ze skóry ekologicznej, ale widać, że są porządnie wykonane. Znalazłam tak fajne fasony, że aż nie mogłam oderwać wzroku! Ceny torebek, które oglądałam wahają się od 250zł-420zł. Także dość sporo. Na koniec zostawiam Wam te, które znalazłam na stronie sklepu Fiorelli:

bags

Patrząc teraz na te wszystkie torebki ogromnie się cieszę, że wyszperałam moją w tak niskiej cenie! 🙂
A swoją drogą spotkałyście się kiedyś z tą marką?

Share: