pierwszy śnieg i vlogmas!

Witajcie!
Można powiedzieć, że wraz z początkiem grudnia pojawił się u mnie pierwszy śnieg i pierwszy vlogmas! Niby śnieg (z deszczem) padał już jesienią, ale to się nie liczy, bo nie utrzymał się nawet dnia! A co do nowego vloga to jeśli jeszcze go nie widzieliście to zapraszam do oglądania 🙂

Jednak żeby nie spamować bloga samymi vlogami, pomyślałam, że będę je po prostu podpinać do postów z nimi związanymi, a jak będę mieć możliwość, to któregoś dnia spróbuję zrobić kategorię, w której będą wyświetlać się jedynie same filmiki z mojego kanału na YouTube, a teraz zostawiam kilka pierwszych, zimowych zdjęć!

Wracając do pierwszego śniegu to w piątkowy poranek mieliśmy naprawdę piękne widoki. Śnieg pokrył trawę, drzewa i wszystko stało się śnieżnobiałe. Co prawda ten śnieg przysporzył też problemów, przez co nie do końca nas cieszył. Niemal cały piątek nie mieliśmy prądu, nie tylko u mnie tak było, ale i u wielu mieszkańców mojego miasta i okolic. Na szczęście na drugi dzień wszystko wróciło do normy. Co do śniegu, to rzeczywiście całkiem sporo go napadało i mimo tych problemów, to cieszyłam się, że na zewnątrz zrobiło się tak biało. Aż zaczynam żałować, że miałam zbytnio czasu, aby zrobić więcej zdjęć, bo było tak ładnie!

A u Was spadł śnieg?
Dajcie znać jak podobał Wam się mój pierwszy vlogmas! 🙂

10 thoughts on “pierwszy śnieg i vlogmas!

 1. U mnie śnieg jest od wczoraj, więc jest tak ładnie na zewnątrz 🙂
  Super vlogmas, czekam na kolejnego 🙂
  Pozdrawiam

 2. Uwielbiam Twoje Vlogmasy:)
  Aż się cieszę jak widzę nowy filmik:)
  Tak trzymaj
  całusy
  Monika

 3. Ale zazdroszczę Ci śniegu! W Wielkopolsce niestety za dużo go nie bylo (a raczej wcale) 🙁

 4. Też bym chciała w końcu śnieg! No może w końcu się doczekam. 😀
  Aniołki Charliego kocham! Oglądałam już chyba milion razy. ^^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.