jeszcze miesiąc !

Hej .
W szkole jak w szkole, nudy, sprawdzian, i jeszcze raz nudy. Po szkole wpadłam na 5 min do domu, miasto, i próba do bierzmowania. Jutro to samo..
Na mieście dorwałam jakieś krótkie spodenki ;)-jedyna rzecz, która poprawiła mi dziś humor. Jestem już zmęczona tą szkołą. Nie mam siły już wstawać, nawet poranna kawa mi nie pomaga. Na lekcjach oczy same mi się zamykają, ziewam średnio 5 razy na minutę. To nie wina pogody, to wina zmęczenia.. Nie mam siły już czytać w kółko tematu z historii, czy uczyć się wzorów na fizykę (które jutro miałam zaliczyć). Chcę już wakacje! Odpoczynek. ;(

Jeszcze miesiąc. A potem czeka mnie pełen odlot i relaks. Prawdopodobnie najlepsze wakacje w moim życiu. Mam nadzieję!

Tym razem nie będzie lazurowej wody, upału, i wygrzewaniu się na plaży, nie będzie klimatu śródziemnomorskiego. Tym razem będą ogromne skupiska blokowisk, domów, biurowców, zabytków, parków, sklepów, zatłoczonych ulic, piętrowych czerwonych autobusów !
Londynie nadchodzę ! Wreszcie doczekałam się tego wyjazdu, wreszcie wypali w 99%, mam już bilet, a to jest najważniejsze. Czekałam na ten wyjazd od 4 klasy, kiedy to miałam lecieć, ale na tydzień przed wylotem doszło do zamachów w Londynie, (wysadzanie autobusów) i mama nie chciała mnie puścić. W sumie sama bałabym się tam być. Ale teraz jest spokój ! Teraz przyszedł czas na moje wakacje w tym mieście ! Odliczam dni!
O tak tak, Chorwacjo czwarty raz pod rząd już nie zawitam, ale na pewno jeszcze nie raz wrócę!

mm i tak Chorwacja jest moim ulubionym miejscem na wakacje!

I szczerze mówiąc, jak będe w Londynie, będę bardzo tęsknić za domem i za wszystkimi:( !
Dobranoc!
Share: