swetry z warkoczami

Hej!
Dziś przygotowałam wpis o mojej ulubionej części garderoby zimą, mowa o swetrach. Swetry różnego rodzaju zajmują prawię połowę moich półek, większość z nich jest grubych, idealnych na chłodne dni. No cóż, żyjemy w kraju, w którym bez swetrów się nie obejdzie, czy to zimą czy latem, pogoda jest tak zróżnicowana, że zawsze warto mieć jakiś sweter na wierzchu. A jeszcze jak ktoś jest takim zmarzluchem jak ja to już w ogóle 🙂

Bardziej wolę swetry przez głowę, bo zdecydowanie szybciej i łatwiej mi do nich coś dobrać. Jesienią i zimą lubię zakładać te z grubszymi splotami i z tak zwanymi warkoczami. Właśnie muszę rozejrzeć się za jakimś nowym!

Poniżej wybrałam kilka swetrów z warkoczami w kolorach, które według mnie pasują na różne pory roku! Ja najczęściej noszę jasne swetry lub beżowe, nie brakuje u mnie też bordowych/burgundowych, zwłaszcza zimą.

1. Jasny sweter 2. Miedziany sweter 3. Sweter z golfem 4. Burgundowy sweter  

Wolicie swetry z warkoczami czy gładkie? 🙂
Koniecznie dajcie znać czy podobają Wam się tego typu wpisy!

11 thoughts on “swetry z warkoczami

  1. Jestem tak okropnym zmarzluchem, że często wyglądam jak bałwanek przez warstwy izolujące 😀 Mi jest całkowicie obojętne czy jest gładki, czy z warkoczami, ale nie powiem, że ładny splot nie cieszy oka 🙂 Chyba u mnie praktyczna strona zwycięża.

  2. O ten miedziany sweter widziałam w twoim sklepie 🙂 kolor piękny tylko ze trochę na duży mnie 🙂

  3. U mnie kolorystycznie w swetrach jest melanż, co grubego wpadnie mi w ręce to biorę. xD Ale powoli przekierowuje się na czerń i odcienie beżu, bo są najbardziej uniwersalne. Z warkoczami wyglądają na cieplejsze i najczęściej takie wybieram, chyba, że są ze świątecznymi wzorami. 😉

  4. Zdecydowanie uwielbiam grube swetry! Wszystkie moje ulubione pochodzą z lumpeksów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.