it’s christmas

Witam Wszystkich!
Tegoroczne święta nadeszły w mgnieniu oka! Moje przygotowania do nich nie trwały zbyt długo. W tych ostatnich tygodniach tego roku miałam sporo spraw na głowie, które nie pozwalały mi na odpowiednie zorganizowanie sobie czasu i dosłownie wszystko robiłam w biegu. Większość planów realizowałam w ostatnich chwilach tuż przed świętami. Przez co nie do końca mogłam poczuć atmosfery nadchodzących świąt.

W końcu ten bieg się skończył i wreszcie mogę odetchnąć, w domowym zaciszu, wśród bliskich, ciesząc się tym świątecznym klimatem, choinką, światełkami.. brzmi to tak banalnie, ale czasem to właśnie takie momenty przynoszą ukojenie i radość w tym całym pędzie jaki jest w naszym życiu 🙂


Dlatego życzę Wam, aby Wasze tegoroczne Święta Bożego Narodzenia były pełne spokoju, uśmiechu, domowego ciepła, spędzone w cudownej atmosferze w gronie najbliższych! Wesołych Świąt Kochani!

10 thoughts on “it’s christmas

  1. Yorki są takie kochane. Ja w tym roku dostałam od męża kotka pod choinkę. Święta szybko zleciały a jutro już Sylwester.
    U mnie choinka stoi zawsze do lutego ☺☺☺Nadal czuję tę cudowną magię świąt☺☺Masz bardzo ładne bombki na choince i super stylizacja☺

  2. Piękne pomysły na zdjęcia, aż czuć od nich klimat świąt ☺
    Oby Nowy Rok był pełen niespodzianek!

  3. Rozczuliło mnie zdjęcie Didi w czapeczce Gwiazdora (pochodzę z Wielkopolski stąd też Gwiazdor).

    Pozdrawiam! :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.